Karty Anielskie Wróżenie

Karty anielskie

Karty Anielskie

Jak wiadomo Aniołowie są naszymi pośrednikami pomiędzy Niebem a Ziemią. Pomagają nam połączyć się z Bogiem, a w tym niezbędne są Karty Anielskie. Na polskim rynku można zakupić kilka rodzajów, zatem każdy może wybrać odpowiednią dla siebie.

Podobnie jak inne rodzaje kart, również te anielskie najlepiej dokładnie obejrzeć przez zakupem, nie podejmując decyzji w ciemno. Poszczególne talie różnią się między sobą, nie tylko grafiką, lecz co ważne – energetyką. Okazać się bowiem może, że jedne bardziej do nas przemówią, inne mniej, a inne wcale. Karty Anielskie wybierają często osoby, które z różnych względów obawiają się Tarota. Anioły w powszechnej opinii wydają się bardziej przyjazne i kojarzone są z dobrocią oraz miłością. Można użyć ich do wróżenia, lecz przede wszystkim idealnie nadają się do rozmów z Aniołami. Karty Anielskie pozwalają na zbudowanie bliskiego kontaktu z tymi cudownymi istotami, sprawiając jednocześnie, że zyskujemy nadzieję i wsparcie.

Jak rozkładać, wybierać karty?

Wybieranie kart jest tutaj najodpowiedniejszym określeniem. Często ludzie mówią wylosowałam kartę. Losowanie to przypadek, tymczasem my wybieramy karty intuicyjnie i podświadomie. To, że wyciągamy taką, a nie inną kartę nie jest przypadkiem.

 

Najpopularniejszą techniką jest wyciąganie jednej karty jako przesłania np. na dany dzień, czy tydzień, albo jako odpowiedź na konkretny zadany problem. Można zapytać anioły: „na co muszę dzisiaj zwrócić szczególną uwagę?”, „co czeka mnie dzisiaj?” albo po prostu „Co chciałybyście mi w tym tygodniu przekazać?”.

W Kartach Aniołów istnieją też rozkłady. Z reguły do każdej talii załączona jest instrukcja, w której często są przykładowe rozkłady. Jednak w tym momencie ich interpretacja wymaga ogromnej praktyki, dlatego zalecane jest zaczynać od wybierania pojedynczych kart.

Jak odczytywać przesłania z kart?

Niezwykle ważnym jest ażeby na karty patrzeć sercem. Koniecznym również jest, aby wierzyć i ufać w ich moc i działanie. W czasie tasowania kart anielskich w myślach, lub jak kto woli na głos – zadać sobie pytanie. Szczególną uwagę należy zwrócić na uczucia jakie wzbudza w Tobie dana karta, obrazy i wrażenia jakie wywołuje. Nie powinno się interpretować karty rozumem, albo wyciągnąć kartę i od razu spoglądać na objaśnienie z instrukcji. Często mamy wrażenie, że wybraliśmy kartę, która nie jest odpowiedzią na nasze pytanie. Tak nie jest.

Zdarza się że karty wypadną nam podczas tasowania. Trzeba na nie zwrócić szczególną uwagę, bowiem to one mogą być odpowiedzią na nasze pytanie. Często w pierwszej chwili nie pojmujemy przesłania, a zrozumienie przychodzi dopiero z upływem czasu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *