Wróżenie

Wróżka – kim jest i czym się zajmuje?

Wróżka nader często traktowana jest z przymrużeniem oka, co nie zmienia faktu, że klientów korzystających z  usług wróżek stale przybywa. Obecne tempo życia i błyskawiczne zmiany świecie, powodują, że czujemy się coraz bardziej zagubieni. Zdarza się, że nie potrafimy czy boimy się dokonać wyboru. Pójście zatem do wróżki, która przecież „zna odpowiedź” na każde pytanie, wydaje się dobrym rozwiązaniem.

Czym zajmuje się wróżka

Wróżka z reguły zajmuje się przepowiadaniem przyszłości, powinna widzieć też przeszłość oraz teraźniejszość. W prawdzie nie każda wróżka posiada szklaną kulę, jednak każda posiada karty tarota albo runy. Wróżki bardzo często wykorzystują też karty anielskie, karty Lenormand lub klasyczne. Wiele wróżek zajmuje się również numerologią albo astrologią. Każda wróżka zna świat magii, potrafi odprawiać rytuały, w tym rzucać i odczyniać uroki.

Kiedy udać się do wróżki?

  • Do wróżki warto wybrać się mamy problemy, z którymi nie umiemy sobie poradzić

  • Z czystej ciekawości, kiedy chcemy poznać przyszłość. Jest to szczególnie kusząca propozycja dla singielek, które szukają miłości. 

  • Kiedy potrzebujemy bezstronnej opinii kogoś z boku, najlepiej by był to ktoś, kto umie przewidzieć efekty naszych wyborów. 

  • Potrzebujemy się „wygadać”. Pamiętajmy, że wróżka potrafi słuchać i udzielić konkretnej porady.

Jak rozpoznać dobrą wróżkę?

Najlepiej jest wybrać wróżkę z polecenia. Taką, u której była Twoja znajoma. Dobrą formą kontaktu z wróżką byłaby wizyta osobista. Zdarza się jednak, że nie ma takiej możliwości, wówczas równie dobra jest rozmowa telefoniczna z wróżką.  Dobra wróżka powinna w taki sposób przekazać informacje, żeby nikogo nie przestraszyć ani nie spowodować, że załamie się i popadnie w depresję. Otrzymana wróżba powinna nas nakierować na właściwą drogę, żeby wiedzieć w jakim kierunku i w jaki sposób mamy podążać, aby dotrzeć do celu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *